26 wrzesień 2022

Prowadząc samochód popełnił kolejne przestępstwa

zdjęcie: Prowadząc samochód popełnił kolejne przestępstwa / fot. KPP w Zgorzelcu
fot. KPP w Zgorzelcu
Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan. Okazało się, że 37-latek posiada trzy sądowe zakazy kierowania pojazdami i ma cofnięte decyzją starosty uprawnienia oraz jest poszukiwany celem odbycia 8 miesięcy wiezienia. Dodatkowo mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.
REKLAMA

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego podczas służby na terenie Bogatyni zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Nissan. Jak się okazało po sprawdzeniu w dostępnych bazach danych, 37-latek posiadał trzy sądowe zakazy kierowania pojazdami oraz miał cofnięte decyzją starosty uprawnienia. Ponadto figurował jako osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia 8 miesięcy więzienia. Z uwagi na zachowanie mężczyzny mundurowi przeprowadzili badanie testerem narkotykowym, który wykazał, że jest pod wpływem metamfetaminy.

Zatrzymany mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie popełnionych przestępstw. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. Agnieszka Goguł

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Zgorzelec
3.2°C
wschód słońca: 07:45
zachód słońca: 15:54
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zgorzelcu

kiedy
2023-02-25 20:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-27 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-03 18:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec,...
wstęp biletowany