Nieruchomości artykuł sponsorowany
16 maj 2022

INWI zmienia siedzibę i oferuje powierzchnię biurową na wynajem

fot. nadesłane
Spółka INWI to dynamicznie rozwijająca się firma z branży nieruchomości inwestująca w grunty i budynki. Zespół może pochwalić się ponad pięćdziesięcioma projektami deweloperskimi i inwestycyjnymi o wartości przekraczającej 620 milionów euro. INWI współpracuje z największymi funduszami i inwestorami w Polsce. Aktywnie poszukuje dużych gruntów do nabycia. Swój biznes łączy z rozwojem miast. Jak przyznają jej przedstawiciele, starają się wzajemnie inspirować i doskonalić. Temu służy unikatowy system pracy w INWI, gdzie decyzje ważne dla zespołu (jak wybór lokalizacji siedziby) zapadają w drodze demokratycznego głosowania. Właśnie przeprowadzili się do nowej siedziby na Starym Mokotowie i oferują ostatnie pokoje do wynajęcia. 

INWILLA – nowa siedziba przy ul. Jana Czeczota 9 

INWI chce inspirować pracowników. Nowe biuro spółki od niedawna mieści się w niemal stuletniej willi zlokalizowanej w zaciszu Starego Mokotowa w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Racławicka. Budynek został starannie odświeżony, unowocześniony i dostosowany do potrzeb pracowników. INWI poszukuje najemców, którzy budują swoje firmy w oparciu o te same wartości - wzajemne zaufanie, szczerość i uczciwość.

Za aranżację przestrzeni w willi odpowiada architekt INWI Michał Niczewski.

INWILLA łączy w sobie wszystkie elementy, których oczekiwaliśmy od nowej siedziby. Chcemy tu stworzyć bezpieczne i komfortowe miejsce zarówno dla pracowników INWI jak i dla naszych najemców. Dążymy do tego by zespoły pracujące w budynku integrowały się w trakcie wspólnych aktywności sportowych, na spotkaniach w ogrodzie i szkoleniach. Jednocześnie najemcy zachowają autonomię własnego biura. Wszystkie pomieszczenia zostały wyremontowane. Nowoczesnego charakteru dodają tu stylowe lampy, oraz minimalistyczne meble biurowe, które kontrastują z ciepłą podłogą z naturalnego dębu. Ciężkie i ciemne drzwi wymieniamy na jasne i lepiej tłumiące dźwięki. Odnowiliśmy przestronną kuchnię, która nabrała nowoczesnego charakteru i wyposażyliśmy ją w niezbędne sprzęty. Częścią INWILLI jest sielankowy ogród, w którym ustawiliśmy stoły do pracy, posadziliśmy trawnik, a o rośliny ozdobne dbają specjaliści - mówi architekt Michał Niczewski.

Tuż za progiem INWILLI goście trafiają na spektakularny obraz „Purple moon” autorstwa Daniela Kalińskiego „Chazme”. Płótno powstało na specjalne zamówienie INWI. Treścią obrazu jest nowoczesne i radosne miasto, pełne życiowej energii. Formy tworzące tę kompozycję nawiązują do architektury – nieodłącznego elementu wspólnej codzienności.

Na najniższej kondygnacji INWILLI zaplanowano strefę sportową. Do użytku wszystkich najemców dostępne są sprzęty treningowe. Biegacze skorzystają z bieżni, amatorów sportów siłowych zadowoli strefa wolnych ciężarów, a dla fanów jogi i medytacji przygotowano odpowiednie akcesoria. Wspólne zajęcia będą odbywały się także w ogrodzie lub na przestronnym tarasie. Rosnąca tu egzotyczna palma nadaje miejscu egzotycznego charakteru. Na parterze budynku znajduje się przestronna kuchnia zaopatrzona w kawę i herbatę wysokiej jakości, świeżo wyciskane soki i zdrowie przekąski. Na tym samym poziomie znajduje się dostępna dla wszystkich sala konferencyjna. Z biura na parterze jest wyjście na ogród gdzie kwitną magnolie, rosną ozdobne krzewy i kwiaty. Taras to miejsce ze stołem, leżakami, przestrzenią do relaksu oraz grillem. Tu INWI planuje spotkania integracyjne zarówno wewnętrzne jak i z udziałem najemców INWILLI. Na najwyższym, drugim piętrze zaplanowano strefę ciszy z luksusowym fotelem masującym, miejscem do medytacji i sofą na tak zwany „power nap”. Na tej kondygnacji znajduje się jeden z ostatnich wolnych pokoi do wynajęcia. Sąsiaduje on z nasłonecznionym tarasem, z którego skorzystają też najemcy.

Zachęcamy naszych pracowników do zdrowego stylu życia oraz zachowania równowagi pomiędzy pracą a czasem prywatnym. Organizujemy zajęcia jogi i medytacji. Oferujemy przestrzeń do przechowywania rowerów — zachęcamy do odpowiedzialnego wyboru środków transportu. Bliska jest nam koncepcja turkusowej organizacji, której fundamentem jest wzajemne zaufanie, szczerość i uczciwość. Posiadamy w ofercie ostatnie pomieszczenia na wynajem w INWILLI i szukamy najemcy, który w swoim biznesie kieruje się podobnymi wartościami jak my - mówi Daniel Radkiewicz, prezes i założyciel INWI.

Osoby zainteresowane najmem zachęcamy do kontaktu info@inwi.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Zgorzelec
3.2°C
wschód słońca: 07:45
zachód słońca: 15:54
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zgorzelcu

kiedy
2023-02-25 20:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-27 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-03-03 18:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec,...
wstęp biletowany