3 październik 2021

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o strzelaninę w Niemczy

Po godz. 17 w niedzielę policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o strzelaninę w Niemczy na Dolnym Śląsku. Na skutek postrzału zmarł inny mężczyzna, a podejrzewany o sprawstwo uciekł z miejsca zbrodni.
REKLAMA

O strzelaninie w Niemczy poinformował portal doba.pl. Strzały padły w centrum miasta w sobotę około godz. 22, gdy w mieście trwał koncert. Sprawca miał uciec samochodem.

Rzecznik dolnośląskiej policji Przemysław Ratajczyk przekazał PAP, że w niedzielę po godz. 17 podejrzewany mężczyzna został zatrzymany na terenie Zgorzelca. Trwają czynności w tej sprawie.(PAP)

autor: Roman Skiba

ros/ mk/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zgorzelcu